Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11
LOUKA
12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26
Pěvecký a klavírní koncert Karla Košárka a Ireny Pohl Houkalové
27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Zaměstnanci

Zaměstnanci

Provozní a ekonomický úsek

Ředitelka

Bc. Jaroslava Komárková

komarkova@zusjicin.cz

Zástupce ředitelky

Mgr. Kateřina Bičíková

bicikova@zusjicin.cz

Ekonomka

Eva Poláková

polakova@zusjicin.cz

Účetní

Marcela Kováčová

kovacova@zusjicin.cz

Výtvarný obor

Vedoucí výtvarného oboru

Mgr. Zuzana Adamová

 

adamova@zusjicin.cz 

MgA. Barchini Jůzová Jindřiška barchini@zusjicin.cz 
Mgr. Stanislav Janiga janiga@zusjicin.cz

Literárně dramatický obor

Mgr. Martina Komárková komarkovam@zusjicin.cz

Taneční obor

Lyczkowski Alena, DiS. lyczkowski@zusjicin.cz

Hudební obor 

Oddělení dechových a bicích nástrojů

Vedoucí oddělení

Šárka Rejšková

 

rejskova@zusjicin.cz 

 

Příčná flétna, komroní soubory Fleso, Flesík

Petr Benett, DiS. benett@zusjicin.cz Zobcová flétna
BcA. Tomáš Klazar klazar@zusjicin.cz  Trubka, symfonický orchestr
MgA. František Komárek komarek@zusjicin.cz 

Klarinet, saxofon, fagot, kytara, bicí nástroje

Bc. Jaroslava Komárková

komarkova@zusjicin.cz

Lesní roh
Petr Luh

luh@zusjicin.cz

Klarinet, Saxofon, Zobcová flétna
MgA. Ondřej Matějka

matejka@zusjicin.cz

Trubka, zobcová flétna
Jan Rýznar, Dis

ryznar@zusjicin.cz

Saxofon, klarinet, zobcová flétna, hudební teorie
Mgr. Zdeněk Švec  svec@zusjicin.cz Bicí nástroje
Václav Tláskal  tlaskal@zusjicin.cz  Bicí nástroje

Klavírní oddělení

Vedoucí klavírního oddělení

Michal Petira, DiS.

 

petira@zusjicin.cz 

Věra Čejková, DiS. cejkova@zusjicin.cz  
MgA. Eliška Jenčovská jencovska@zusjicin.cz 
Ing. Katarina Kalvodová kalvodova@zusjicin.cz 
Bc. Jaroslava Komárková komarkova@zusjicin.cz
Mgr. Pavel Krčmárik krcmarik@zusjicin.cz
Bc. Eliška Kudelásková kudelaskova@zusjicin.cz 
Markéta Mašková, DiS.

maskova@zusjicin.cz

Petra Matoušková, DiS.

matouskova@zusjicin.cz

BcA. Zuzana Pelcová 

pelcova@zusjicin.cz

Magda Velešovská

velesovska@zusjjicin.cz

Oddělení elektronických klávesových nástrojů

Vedoucí oddělení

Mgr. Pavel Krčmárik

 

krcmarik@zusjicin.cz

Bc. Pavel Hučík

hucik@zusjicin.cz

Jiří Kroupa, Dis.

kroupa@zusjicin.cz

Lukáš Knap

knap@zusjicin.cz

Petr Luh

luh@zusjicin.cz

Smyčcové oddělení

Vedoucí oddělení

Miroslava Mrkáčková, DiS.

 

mrkackova@zusjicin.cz

 

housle, symfonický orchestr, komorní hra

Bc. Pavel Hučík

hucik@zusjicin.cz

kontrabas

Vojtěch Ištvánek, DiS.

istvanek@zusjicin.cz

housle, smyčcový soubor, komorní hra

Ludmila Krčmáriková, DiS.

krcmarikova@zusjicin.cz

housle, Netrafolka

Bc. Kateřina Šandová, t.č. na RD   housle
Miloslava Vrbová, DiS.

vrbova@zusjicin.cz

violoncello

Mája Wittová, DiS.

wittova@zusjicin.cz

housle

Strunné oddělení

Vedoucí oddělení

BcA. Vít Heřman

 

herman@zusjicin.cz

 

kytara klasická, elektrická, basová, kapela, kytarový orchestr

Petr Bennet, DiS.

bennet@zusjicin.cz

kytara, symfonický orchestr

Hana Botkova DiS. botkova@zusjicin.cz

kytara, souborová hra

MgA. Markéta Erbesová

erbesova@zusjicin.cz

kytara

Pavla Šťovíčková DiS.

stovickova@zusjicin.cz

harfa, komorní hra

Pěvecké oddělení

Vedoucí oddělení

Mgr. Kateřina Bičíková

 

bicikova@zusjicin.cz

 

sólový zpěv, komorní sbor, komorní zpěv

Marta Detková, DiS.

detkova@zusjicin.cz

sólový zpěv, Zámecký pěvecký sbor, Zámecké myšky

Simona Tlustá, DiS.

tlusta@zusjicin.cz

sólový zpěv

Anna Zedníčková, DiS.

zednickova@zusjicin.cz

sólový zpěv

Oddělení hudebně teoretických předmětů

Vedoucí oddělení

Ing. Katarína Kalvodová

 

kalvodova@zusjicin.cz

Bc. Pavel Hučík hucik@zusjicin.cz
Petr Jandík, DiS. jandik@zusjicin.cz 
Mgr. Pavel Krčmárik krcmarik@zusjicin.cz
Jiří Kroupa DiS. kroupa@zusjicin.cz
Petra Matoušková DiS. matouskova@zusjicin.cz
Jan Rýznar DiS. ryznar@zusjicin.cz
   
   

Zaměstnanci